Erzurum Yol Yardım

Ana Sayfa Hizmetler Erzurum Yol Yardım
Erzurum Yol Yardım

Araç kullanımı esnasında birçok farklı sorun ortaya çıkabilir ama Erzurum Oto  Kurtarıcı her zaman yanınızda. Özellikle taşıtın kendisinden kaynaklı olan problemlerden dolayı yolda kalabilirsiniz ve Erzurum Acil Oto Kurtarıcı ihtiyacınız olabilir.. Lastik patlaması, motorun su kaynatması, farların kontak olması, trafik kazası, kapının kilitli kalması en sık karşılanan durumların içinde dikkat çeker.  Böyle hallerde Erzurum Uğur Oto Yol Yardım hizmeti 7/24 yanınızda. 

 

Araç Çekme Hizmeti

Bu yardımın anlamı genellikle araç çekimidir. Tüm taşıtlar için böyle bir hizmet söz konusudur. Yani motosiklet, kamyon, minibüs, otobüs, ağır tonajlı tırlar, karavan, otomobil çekim işlemlerinde Erzurum Acil Oto Kurtarıcı 7/24 Hizmetinizde Çekim işlemleri ise şu şekilde gerçekleştirilir;

  • İlk olarak taşıtın durumuna göre çekici seçilir.
  • Hem vince sahip olan hem de halat yöntemini kullanan Erzurum Oto Kurtarıcı farklı Yol yardım araçlar söz konusudur.
  • Bunların çalışma prensibi birbirinden farklı olsa da, ikisi de güvenli bir şekilde araçların çekilmesi için kullanılır.
  • Halatlı olan yöntemde aracın ön kısmına bunlar bağlanır. Daha sonra rampalı kasaya doğru otomobil çekilir. Düşmemesi adına her türlü önlem alınmıştır.
  • Vinçli sistem ise daha farklı bir biçimde çalışır.
  • Otomatik ve hareket edebilme kabiliyetine sahip olan vinç, aracı doğru ve dikkatli şekilde kavradıktan sonra onu yukarı kaldırır ve ardından da kamyonun kasa kısmına yükler.

Bu Hizmetin Ücretleri Nasıl?

Yardım amacıyla yolda kalanlara verilen hizmetin farklı miktarlar üzerinden fiyatlandırılması söz konusudur. Bu noktada belirleyici olan kriterler çok farklıdır. Erzurum Acil Çekici olarak fiyatı belirleyen kriterler; aracın nerede kaldığı önemlidir. Merkeze yakın olan bir yer ile şehir dışında kalmış bir nokta arasında kilometre farkı vardır. Bu durum doğal olarak ücretlendirmeye de yansıyacaktır. Aynı zamanda taşınacak olan aracın özellikleri, tonajı ve bunun gibi daha birçok şey göz önünde bulundurulur. Tüm bunların ardından fiyat çıkarılır. Genellikle çok yüksek olmayan bir meblağ vardır. Verilen hizmet karşılığında hatta bunun düşük olduğunu ifade etmek gerekmekte.

 

7/24 Yardım Destek

Bir aracın ne zaman arıza vereceği ya da yolda kalacağı belli olmaz. Aynı zamanda bu durum lokasyon için de geçerlidir. Bundan dolayı Erzurum Oto Kurtarıcı olarak yardım hizmetlerinde hiçbir şekilde saat, gün ve mevki sınırlaması yoktur. Gerek şehir dışı gerekse şehir içinde yolda kalan araçların çekimi sağlanır. Üstelik tüm bu işlemler haftanın her günü ve tatil olmadan gerçekleştirilir. Yani hafta sonunda da araç çekiminin gerçekleştirilmesi ve farklı yardımların verilmesi mümkündür.

 

İşinde Deneyimli ve Uzman Personel

Erzurum Oto Çekici  Yol yardım konusunda hem uzman hem de deneyimli olan personel, çok büyük bir avantajdır. Özellikle araç çekimi esnasında mutlaka dikkatli olmak gerekir. Taşınan şey en az bir motosiklet olduğundan, bunu sarsmamaya özen gösterilmelidir. Bu açıdan bakıldığı zaman uzman ve tecrübe sahibi olan personel öne çıkar. Her türlü eğitim alınmıştır. Azami derecede gösterilen dikkat sayesinde taşıtlarınıza bir zarar verilmez. Güler yüzlü personel, aynı zamanda müşteri memnuniyetini öne alır.

Erzurum Acil Yol Yardım

En hızlı kurtarıcınız. Erzurum Uğur Yol Yardım

0537 584 92 25 ya da iletişime geçin

Created by: Mavi Bilişim